O Nas

31

Lat doświadczenia

Wybierając nas zyskujesz

Nie reklamujemy się, nie promujemy. Żyjemy wyłącznie z poleceń naszych klientów. Mamy zasadę iż "zadowolony klient przyprowadzi kilkunastu kolejnych".

Zaczęło się w 1992 r. kiedy nastały lepsze czasy i zdobyliśmy już doświadczenie wystarczające by świadczyć profesjonalne usługi na oczekiwanym przez klientów poziomie.

Tworząc dla naszych Was oczekujemy od siebie, aby efekt końcowy stał na wysokim poziomie, był tani w eksploatacji, wyróżniał się ekologicznymi nowinkami technologicznymi, abyś mógł nas dalej polecić. Z tego powodu bierzemy udział jedynie w kilkudziesięciu projektach rocznie, do których się dobrze przygotowujemy i stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Rynek kieruje się swoimi prawami, instalatorzy robią dużo, szybko i wszędzie tak samo, wielokrotnie sprzedając towar niskiej jakości, który stosunkowo szybko wymaga wymiany lub renowacji. Nie jest łatwo znaleźć dobrego wykonawcę.

My zaczynamy już na etapie projektu, który przygotowujemy w oparciu o plan domu, uwzględniając oczekiwania i możliwości klienta. Nie zgadzamy się z niską jakością, nie akceptujemy jednorodności i pośpiechu, nie sprzedajemy towaru z marketu.

 Każdy klient jest dla nas ważny i każdy nas chwali zarówno po zakończeniu prac, jak i wiele lat później.

Chcemy usłyszeć o Twoich potrzebach, wskazać Ci odpowiedni kierunek, doradzić dobór rozwiązania, by spełnić długo upragnione marzenie.

Zaufały nam setki klientów

Nasze Certyfikaty

Nasze Portfolio

Adres:

Łąka 72, 36-004 Łąka

Telefon:

608 158 576

Email:

biuro.wodar@gmail.com

Godziny otwarcia:

Pon-Sob: 06:00-20:00